P O H O D I   V LETU 2009

PROGRAM IZLETOV MLADINSKEGA ODSEKA PRI PD:

MO na OŠ Cerkvenjak-Vitomarci
Mentorica: Antonija Divjak

Datum Smer Vodniki Tel. št. vodnikov
4. januar TRSTENJAKOVA POT Antonija Divjak 041 447 912
x. januar BOČ Antonija Divjak 041 447 912
8. februar LJUTOMERSKA POT Antonija Divjak 041 447 912
x. marec SREČANJE PLANINCEV  MDO POMURJA Antonija Divjak 041 447 912
x. maj POHOD TREH SREC ali KOŠENJAK Antonija Divjak 041 447 912
x. junij POHOD PO KLOPOTČEVI  POTI OB PRAZNIKU OBČINE Antonija Divjak 041 447 912
x. september DONAČKA GORA Antonija Divjak 041 447 912

MO na OŠ Sv. Ana